Зареєструйтесь та створіть свій шедевр!

Ось він! Ось ваш шанс продемонструвати всім, скільки неймовірних талантів і здібностей у вас приховано! Ви ніколи нікому не розповідали, що любите малювати? Можливо, ви захоплені фотографією? У вас величезна кількість ідей, але вам нема де «розвернутися» і показати їх у всій красі? Ми надаємо вам чудовий майданчик для творчості. На нашому сайті ви можете реалізовувати всі свої дизайнерські фантазії, а заразом придумати чудовий подарунок для своїх друзів, близьких, колег або партнерів.

Наприклад, ви можете зробити килимок для миші з улюбленою фотографією, яку ви зробили в подорожі. Якщо у вас є малюнки, написані вами чи вашою дитиною, ви також можете їх використовувати. Ваш друг-геймер, напевно, оцінить ігрові килимки для миші з ілюстраціями з Counter-Strike, GTA або Call of Duty. А як бізнес-сувенір можна зробити килимок для миші з логотипом вашої фірми. Втім, варіантів тут може бути безліч, так що сміливо приступайте до роботи.

Не пропустіть шанс виграти!

Тож з чого ж почати? Все дуже просто: просто на цій сторінці натисніть кнопку «Реєстрація» та створіть «особистий кабінет». Зайшовши всередину, виберіть розділ "Конструктор килимків" - і починайте роботу. У разі виникнення будь-яких питань користуйтеся інструкцією, яка буде перед вашими очима. Створивши свій шедевр, натисніть кнопку «Зберегти». При бажанні цю версію малюнка ви можете знову почати редагувати, видалити назовні і почати роботу над новим малюнком або відразу замовити друк вашого килимка для комп'ютерної мишки.

Крім того, у вас є можливість взяти участь у конкурсі та виграти приз. Для цього необхідно у графі над картинкою вибрати одну з відповідних категорій. Докладніше про правила конкурсу та винагороду можна дізнатися у "Галереї конкурсів". Якщо ж ви вважаєте, що малюнок призначений лише для обраних і ви не хочете його публікувати на сайті, просто виберіть зі списку категорію «Не для конкурсу».

Виготовимо в найкоротші терміни!

Будь-яке зображення, яке ви оберете з нашого каталогу або створите самі, ми надрукуємо протягом двох робочих днів. Готову продукцію можна буде отримати або поштою або безпосередньо в нашому магазині. Таким чином, вам не доведеться довго чекати на своє замовлення і згоряти від нетерпіння. Ви отримаєте свою мрію максимально швидко!