Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Укр

Настольны планшети

На робочому місці ви не тільки використовуєте комп'ютер, але ще й багато пишете чи малюєте вручну? А може, ваш робочий стіл часто потрібний під час творчих занять? Тоді наші настільні планшети – для вас. Це одночасно захисна підкладка для столу та гігантський комп'ютерний килимок розміром 60 см. × 40 см.

 5 фактів про настільні планшети від ТМ «Podmыshku»:

  1. Виготовлені з тих самих матеріалів і за тією ж технологією, що й килимки для миші. Верхній шар — це ембосований гнучкий ПВХ товщиною 0,3 мм. Малюнок наноситься на внутрішній бік, так що не зітреться і не змиється). Нижній шар — спінений м'який ПВХ товщиною 1 мм (антиковзний). Загальна товщина виробу 1,4 мм.
  2. Не ковзають по столу під час вашої роботи завдяки нижньому шару, що фіксує.
  3. Сумісні з лазерними та оптичними мишками.
  4. Завдяки зображенням із французьким колоритом можуть служити милим подарунком до 14 лютого та інших романтичних свят.
  5. Замовлення на настільні планшети ТМ «Podmыshku», а також відгуки, побажання та пропозиції можна надсилати 24 години на добу щодня року  ;)

Зверніть увагу також на килимки з визначними пам'ятками Києва та Одеси, «українським натюрмортом» ; та етнічними мотивами.

Зрозуміло, ми не могли обійтися без котиків. Хоча для тих, хто відчуває розчулення побачивши якихось інших тварин, на сайті є цілий розділ «Природа». Тут можна знайти собачок, ведмедиків, мавпочок, метеликів та інших «мі-мі-мі-шек». Тож ласкаво просимо!

Отдельна тема – жарти, приколи тощо. Як відомо, почуття гумору у всіх людей є різним. Хтось любить м'яко пожартувати, а хтось – зло з'їдувати. Враховуючи це, ми зібрали в одному альбомі «Прикольні килимки» колекцію різномастих дотепів.

>

У пошуках ідеального килимка

Переглянули каталог готових килимків і не знайшли для себе нічого придатного? Не турбуйтеся раніше часу.

Якщо вам потрібно щось абсолютно ексклюзивне та унікальне, то спробуйте створити ваш ідеальний килимок самостійно. Зробити це дуже просто: заходьте в «Конструктор килимків для мишки» і втілюйте ідеї в життя.

Немає товарів

Вгору