ЯК ГАРАНТОВАНО СПОРТИТИ РЕКЛАМНИЙ КІЛИК

для розробки сильних рішень потрібний досвід

Помічено, що якщо для розробки сильних рішень потрібні досвід, знання та якийсь час посиленої роботи мозку, то способи "обнулити» ефективність килимка як рекламоносія, навпаки, дуже прості. З урахуванням досвіду виконаних замовлень ми підготували таку Пам'ятку в жанрі "шкідливих порад". Отже, почнемо у порядку зростання «шкідливості»:

 1. зробіть непривабливий макет — з досвіду, добре виконані килимки з цікавим малюнком людина із задоволенням кладе на свій стіл, некрасиві килимки хочеться в кращому разі сховати кудись подалі;
 2. помістіть текст на килимок з граматичними та орфографічними помилками;
 3. забудьте вказати контактну інформацію фірми або наведіть невірні дані;
 4. розмістіть логотип компанії на всю площу килимка, додавши якесь однокольорове тло — такий варіант, безумовно, хороший для прапора, але не для килимка, який знаходиться перед Вашим потенційним/реальним Клієнтом приблизно 8 годин на добу 5 днів на тиждень і може нести осмислене рекламне послання.
 5. перетворіть килимок на чистий «фірмовий бланк», тобто. помістіть маленький логотип десь біля краю на білому тлі — як показує практика, подібний мінімалізм «працює», якщо тільки він ретельно продуманий і висловлює певну ідею, пов'язується з властивостями рекламованого об'єкта. В іншому випадку килимок буде непоказним і нецікавим;
 6. оформіть килимок у стилістиці газетного рекламного оголошення із зазначенням усіх видів діяльності фірми та всіх торгових марок, які мають відношення до підприємства — такий обсяг неструктурованої інформації, яка не несе якийсь основний ідеї, зазвичай не привертає до себе уваги.
 7. комбінуйте перелічені вище способи.

А на випадок, якщо Ви все-таки вирішили не дотримуватися наших шкідливих порад, наведемо деякі ідеї щодо використання фірмових килимків для миші та приклади вдалих реалізованих проектів:

 1. Килимок - «нагадування» для внутрішньокорпоративного використання. На такому килимку може бути важлива інструкція, алгоритм дій, порядок роботи з клієнтами і т.д. Приклад: в одному з банків першої п'ятірки для співробітників депозитного відділу розробили та розмістили на килимках для мишки Інструкцію з прийому клієнтських дзвінків.
 2. Килимок - «довідник» для ваших клієнтів. Розмістіть на килимку інформацію, необхідну та корисну для цієї категорії Клієнтів. Це можуть бути телефони довідкової служби, будь-які метричні дані, таблиці констант тощо. Приклад: один із брендів всеукраїнського масштабу помістив на килимку телефон єдиної для всіх регіонів сервісної служби 8-800... .
 3. Килимок - «мотиватор» як для внутрішньокорпоративного використання, так і для ваших клієнтів. Такий килимок містить фрази, зображення, які допомагають підтримувати необхідний психологічний стан, піднімають настрій, додають енергії.
 4. Запропонуйте Ваш варіант!