Коврик для миші як рекламоносій: ОСОБЛИВОСТІ І ВІДМІННОСТІ
(і що ви з цього матимете)

     Вдала рекламна кампанія – це сильна ідея + оптимальні рекламоносії. При відборі рекламних майданчиків важливо розуміти їх можливості, відповідність цілям кампанії та розміру виділеного бюджету. Ми виробляємо коврики для миші з логотипом на замовлення з 2003 року (досвід – 14 років) та хочемо розповісти про рекламні особливості нашого продукту.

Що ви отримуєте, коли розміщуєте рекламу на коврик для миші?

     Сила та відмінність коврик для ведмедика – у поєднанні корисних властивостей, які доповнюють та посилюють один одного:

      Тривалість дії. Коврик для миші знаходиться поряд з користувачем як мінімум 8 годин на добу 5 днів на тиждень, ненав'язливо нагадуючи про рекламований рекламний об'єкт. Ці щотижневі 2400 хвилин дозволяють донести та закріпити рекламне послання у свідомості представника цільової аудиторії. Але ручки, лінійки та інші канцтовари теж потрапляють на стіл до Користувача і можуть бути рекламоносіями, при цьому коштують дешевше. Ви можете запитати – навіщо платити більше? Відповідь – нижче.

     Велика поверхня друку. Площа коврик для миші 19 × 24 см, а настільного планшета – 60 × 40 см. Це дозволяє повноцінно втілити шкірну рекламну ідею, передати її смислові та стилістичні нюанси. а отже зробити рекламне повідомлення більш переконливим. Ручки та інші функціональні сувеніри, що зустрічаються на робочому столі, мають невелику поверхню для реклами. Вони знаходяться з ковриком для ведмедика у різних вагових категоріях за цим параметром. Але чи буде коврик догідним суперником, наприклад, рекламному буклету? Адже площа друку в останнього може бути навіть більшою, ніж у коврика стандартних розмірів. Тут слід згадати ще одну властивість коврика для ведмедика.

     Функціональність. Коврик для ведмедика відноситься до функціональних бізнес-сувенірів, які виконують корисні функції. Він захищає стіл від потертостей, оберігає ніжки миші та прикрашає робоче місце. Такі сувеніри не викидають. Зазвичай вони затримуються у свого господаря, доки не закінчиться термін їхньої служби. Для коврика при правильній експлуатації ця година не обмежена. Чого не скажеш про буклети, флаєри, які у 90% випадків втрачають або одразу викидають.

 

Висновки.

     Завдяки функціональності коврик гарантовано попадає на стіл до Одержувача сувеніру – вашого потенційного/реального Клієнта.
     Площа коврика дозволяє розмістити на ньому повноцінний витвір рекламного мистецтва.
     Ваша реклама ненав'язливо взаємодіє з Користувачем щонайменше по 8 годин на добу 5 днів на тиждень або 2400 хвилин на тиждень.

     P.S. Звичайно, коврик для миші – ndash; це лише рекламна площадка, носій. Він не може гарантувати успіху кампанії. Адже головну роль відіграє рекламна ідея. Про пошук вдалих ідей читайте нашу статтю в жанрі шкідливих порад Як гарантовано зіпсувати рекламний коврик – Пам'ятка.