Чи потрібні килимки лазерним та оптичним мишкам?

Відсутність килимка для миші

   

На форумах, присвячених комп'ютерній тематиці, з 99%-ної ймовірністю зустрінеш обговорення про те, чи потрібні килимки для сучасних оптичних і лазерних мишок. Противники та прихильники використання килимків наводять різні доводи та до згоди приходять рідко. Мета цієї статті — знайти обґрунтовану відповідь на це запитання.

Отже, навіщо потрібний килимок для миші? Чи можна без нього обійтись? Для відповіді на ці запитання звернемося до досвіду користувачів.

Виявляється, що якщо по столу часто «возити» мишкою, то на ньому з'являються потертості. Також, за відгуками, ніжки миші стираються швидше, ніж під час роботи на спеціалізованій поверхні. Тобто працювати без килимка можна. Однак потрібно бути готовим до того, що мишку необхідно буде міняти частіше, а стіл виглядатиме зношенішим. Для когось це не важливо. А хтось вважає, що підкласти килимок набагато економніше та комфортніше. Іноді до такого переконання приходять, коли стіл та мишка вже зіпсовані.

Особливо хотілося б зупинитися на сурогатах килимків, тобто. підкладках із неспеціалізованих матеріалів. Отже, чим можна замінити килимок для миші? Хітом виступає білий аркуш паперу формату А4. Крім того, використовуються шматки лінолеуму, ламінату і навіть носова хустка, складена вдвічі. Цей список відкритий та постійно поповнюється. Так, такі імпровізовані підкладки ковзають по столу, не можуть забезпечити ту ж м'якість ходу та точне позиціонування курсору, що й якісні килимки. Але якщо ритм та інтенсивність роботи невисокі(наприклад, 15 хвилин на день) на перевірку пошти), то ці недоліки не встигають вплинути на нерви користувачеві.

Якщо обсяг роботи більш серйозний, то відволікатися на килимок, що ковзає, і стрибаючий курсор — це розкіш. Це як їзда на машині: у комфортабельному автомобілі втомлюєшся менше, а задоволення від процесу більше. І коли їздити потрібно багато і часто, то якісне авто – це не надмірність, а засіб пересування. Звичайно, килимок — не автомобіль, але принцип той самий. Тут головне — правильно вибрати девайс саме для своїх потреб та потреб.

 

Висновки.

1. Мало працюєте за комп'ютером – легко обійдетесь без килимка для миші. Якщо є бажання поекспериментувати – шукайте, чим замінити килимок для мишки, адаптуйте різні матеріали і предмети, що потрапляють під руку під «мишедром».

2. Якщо роботи багато, а сил і часу менше — краще взяти в помічники відповідний килимок.

3. Якщо першочергово важливими є швидкість і точність переміщення курсору, наприклад, для профі-геймерів — краще покласти на стіл спеціалізоване покриття.

Вибір за вами!